Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyMoravskoslezskoČeské BudějoviceUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN












začátek: konec:
pá 19.10.2018 - ne 27.1.2019

12:15 dnes...

Galerie moderního umění (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 - ne 27.1.2019

Čest práci, paní učitelko

Galerie moderního umění (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 19:00 - 22:00

Bílé vánoce Lucie Bílé II.

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 19:00

David Koller - Acoustic Tour 2018

Kulturní dům Střelnice (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 19:00

4Tet

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

so 15.12.2018 10:00 - 16:00
ne 16.12.2018 10:00 - 16:00
so 22.12.2018 10:00 - 16:00
ne 23.12.2018 10:00 - 16:00

Advent na statku

Šrámkův statek (Hradec Králové)

st 9.1.2019 19:00

Glenn Miller Orchestra

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

út 22.1.2019 18:00 - 19:30

Z truhly Jaroslava Uhlíře - Koncert Petrof

Petrof Gallery (Hradec Králové)

čt 24.1.2019 19:00

Koncert kapely Queenie

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

čt 31.1.2019 19:00

Oskar a růžová paní

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

so 9.2.2019 20:00 - 1:30

6. reprezentační ples HKfree.org

Kulturní dům Střelnice (Hradec Králové)

út 12.2.2019 19:00 - 21:30

Faust Symfonie - Koncertní řada Antonína Petrofa

Petrof Gallery (Hradec Králové)

út 12.3.2019 19:00 - 21:30
pá 5.4.2019 20:00 - 23:30
pá 12.4.2019 20:00 - 23:00

Škwor - Unplugged Tour

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

po 15.4.2019 19:00

Lords of the sound - Music is coming

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

út 16.4.2019 19:00

Marie Rottrová - Lady soul

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

so 4.5.2019 19:00

Společný koncert - Dagmar Pecková, Hradišťan a Spirituál kvintet

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

so 22.6.2019 10:00

Sweet and Ice Cream Festival 2019

OC Futurum (Hradec Králové)

pá 13.4.2018 - ne 12.5.2019

Podoby české moderny

Galerie moderního umění (Hradec Králové)

pá 26.10.2018 - ne 27.1.2019

Zdeněk Sýkora - výběr z grafického díla z let 1964 - 2011

Galerie moderního umění (Hradec Králové)

st 21.11.2018 - pá 21.12.2018

Ema Bohdanecká - Síla pohledu

Bajkazyl (Hradec Králové)

so 1.12.2018 - po 31.12.2018

Absolventská výstava posluchačů Hradecké fotografické konzervatoře 2017-2018

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové (Hradec Králové)

so 1.12.2018 - po 31.12.2018

Hradecká fotografická konzervatoř

Impuls, centrum podpory uměleckých aktivit (Hradec Králové)

so 1.12.2018 - pá 21.12.2018

Adventní výstava Spolku lidové tvorby

Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové) - Centrum celoživotního vzdělávání

st 5.12.2018 - po 31.12.2018

Památná místa Královéhradeckého kraje

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové (Hradec Králové)

pá 7.12.2018 - ne 16.12.2018

Vánoční trhy

Masarykovo náměstí (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 17:00

Adventní koncert k 30. výročí DDRS - Anička Slováčková a skupina

Kostel Sboru kněze Ambrože (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 18:00

Hlubší principy darování a přijímání

Občanské poradenské středisko - ClubCafé Pessoa (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 19:30

Timudej

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 19:30

Kurz negativního myšlení

Divadlo Jesličky Josefa Tejkla (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 20:00 - 22:00

Karel Plíhal - Recitál Balkón

Bio Central (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 20:30
so 15.12.2018 7:49 - 8:49

Svítání na Bílé věži 2018

Bílá věž (Hradec Králové)

so 15.12.2018 10:00

Posel nebes aneb jak přelstít draka

Adalbertinum (Hradec Králové)

so 15.12.2018 12:50

Adventní fotojízda

Pouchovská (Hradec Králové) - od vrátnice Dopravního podniku, a. s.

so 15.12.2018 15:00

Vánoce ve světě

Rodinné centrum Pohoda (Hradec Králové)

so 15.12.2018 17:00 - 18:30

Renesanční madrigaly pro vánoční čas

Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Hradec Králové)

so 15.12.2018 17:00 - 18:30

Kambodža - tropický ráj s tragickou historií

Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)

so 15.12.2018 17:00

Amátkovští andělé v Dračím Betlému

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové) - Studio Divadla Drak (diváci stojí venku mezi starou budovou a Labyrintem)

so 15.12.2018 17:00

Bylinkový workshop - čistící prostředky

Rodinné centrum Pohoda (Hradec Králové)

so 15.12.2018 17:00

Punkový vánoce 2018

Grill Pizzeria Il Toro (Hradec Králové)

so 15.12.2018 14:00
so 15.12.2018 16:00
so 15.12.2018 18:00

Vánoční show Battlém 2018

Taneční studio T-bass (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 17:00 - 18:30
so 15.12.2018 16:00 - 17:30
so 15.12.2018 18:00 - 19:30

Štědrej večer nastal aneb Anděl páně zlámal sáně

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

so 15.12.2018 18:00

Nekoledy - veřejná hudební událost

Bajkazyl (Hradec Králové)

so 15.12.2018 18:45

Giuseppe Verdi - La traviata

Bio Central (Hradec Králové)

so 15.12.2018 19:00 - 20:30

Jméno

Adalbertinum (Hradec Králové)

so 15.12.2018 19:00

Pokáč

AC klub (Hradec Králové)

so 15.12.2018 21:00
ne 16.12.2018 9:00

3. ročník Hradecký nůž

Galerie Artičok (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 9:30

Tradiční putování za Ježíškem

Bílá věž (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 10:00 - 10:40

Krakonošovy vánoce

Adalbertinum (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 10:30

Bruslení hkfree.org

ČPP Aréna (Hradec Králové) - Malá hala

ne 16.12.2018 12:00

Market Náplavka

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 14:00

Vánoční počteníčko v Nuuk

Nuuk - sauna a osvěžovna (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 15:00

Pat a Mat: Zimní radovánky

Bio Central (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 16:00

Cesta ke stromečku

Hradec Králové - Nový Hradec

ne 16.12.2018 14:00 - 15:00
ne 16.12.2018 15:00 - 16:00
ne 16.12.2018 16:00 - 17:00

Nedělní ateliér - Můj anděl

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 16:00

Kvítek vánoční

Adalbertinum (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 16:30

Adventní zpívání - Hradecké komorní tucteto

Evangelický kostel (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 18:00

Vánoční koncert

Kostel sv. Jana Nepomuckého (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 19:30 - 21:30

Štefan Margita Xmas gala 2018

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 19:30 - 21:00

Swingové vánoce

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

po 17.12.2018 18:00

Červánkové vánoční setkání

Adalbertinum (Hradec Králové)

po 17.12.2018 19:00 - 21:00

Bez předsudků

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 17.12.2018 19:30

Kaleidoskop ženy a panenky

Divadlo Jesličky Josefa Tejkla (Hradec Králové)

út 18.12.2018 17:00

Setkání u lavičky Václava Havla

Wonkova (Hradec Králové)

út 18.12.2018 17:30

Nebezpečný svět Rajka Dolečka

Bio Central (Hradec Králové)

út 18.12.2018 19:00

Country Vánoce

Hnízdo snů (Hradec Králové)

út 18.12.2018 19:30

Snowbiking - cyklo workshop

Bajkazyl (Hradec Králové)

st 19.12.2018 0:01

Tongo slaví 7 let

Rodinný zábavní park Tongo (Hradec Králové)

st 19.12.2018 18:00 - 19:30

Vánoční koncert KHDS

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

st 19.12.2018 17:00 - 18:30
st 19.12.2018 19:00 - 20:30

Česká mše vánoční - vánoční koncert

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

st 19.12.2018 19:30

Dámský krejčí

Divadlo Jesličky Josefa Tejkla (Hradec Králové)

st 19.12.2018 20:30

Bufo Alvarius

Bio Central (Hradec Králové)

čt 20.12.2018 10:00
čt 20.12.2018 14:00

Virtuální univerzita třetího věku

Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové) - sálek na dospělém oddělení, CCV

čt 20.12.2018 18:00

Vá-noční vyjížďka

Divišova (Hradec Králové)

čt 20.12.2018 19:00

Vánoční koncert Brass Quintet

District 5 (Hradec Králové)

čt 20.12.2018 19:00 - 21:00

Večery u cimbálu

Adalbertinum (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 9:00 - 18:00
pá 21.12.2018 9:00 - 18:00

Vánoční jarmark Spolku lidové tvorby

Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové) - Centrum celoživotního vzdělávání

út 18.12.2018 10:00
pá 21.12.2018 14:00

Zlatý podraz

Bio Central (Hradec Králové)

čt 20.12.2018 16:00
čt 20.12.2018 18:00
pá 21.12.2018 16:00

Živý betlém

Impuls, centrum podpory uměleckých aktivit (Hradec Králové)

pá 21.12.2018 16:00 - 17:30
pá 21.12.2018 17:00

Vánoční zpívání se skupinou Kantoři

Sportovní hala Třebeš (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 23:00
ne 16.12.2018 20:30
st 19.12.2018 20:30
pá 21.12.2018 17:30

Roma

Bio Central (Hradec Králové)

pá 21.12.2018 19:00

Factorial! Orchestra - Vánoční nadělení

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

pá 21.12.2018 21:00

Buy Your Jesus

Kraft (Hradec Králové)

so 22.12.2018 13:30

Vánoční Hradecká míle - půlmaraton

Bufet u vlka (Hradec Králové)

so 22.12.2018 17:30

Aquaman

Bio Central (Hradec Králové)

pá 21.12.2018 18:00 - 18:50
so 22.12.2018 16:00 - 16:49
so 22.12.2018 18:00 - 18:50

Vyšla hvězda nad Betlémem

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

so 22.12.2018 21:00 - 22:30

Yzomandias + Nik Tendo + Decky Beats

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

ne 23.12.2018 10:00

Vánoce v Centrálu

Bio Central (Hradec Králové)

ne 23.12.2018 15:00

Princezna se zlatou hvězdou

Bio Central (Hradec Králové)

ne 23.12.2018 16:30

Adventní zpívání - Vokální harmonie

Evangelický kostel (Hradec Králové)

ne 23.12.2018 17:30

Spider-Man: Paralelní světy

Bio Central (Hradec Králové)

po 24.12.2018 23:30 - 23:45

Zvon Augustin 2018

Bílá věž (Hradec Králové)

so 15.12.2018 15:00
út 25.12.2018 15:00

Grinch

Bio Central (Hradec Králové)

út 25.12.2018 15:00
út 25.12.2018 17:00

Jiří Stivín a Václav Uhlíř

Kostel sv. Jana Nepomuckého (Hradec Králové)

út 25.12.2018 17:30

Mary Poppins se vrací

Bio Central (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 18:00
čt 20.12.2018 21:00
út 25.12.2018 18:00
út 25.12.2018 21:00

McQueen

Bio Central (Hradec Králové)

st 26.12.2018 15:00

Vánoční rodinné putování za jesličkami

Biřička (Hradec Králové)

st 26.12.2018 17:30

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Bio Central (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 21:00
po 17.12.2018 18:00
út 18.12.2018 21:00
čt 20.12.2018 18:00
pá 21.12.2018 21:00
ne 23.12.2018 18:00
ne 23.12.2018 21:00
st 26.12.2018 18:00

Jack staví dům

Bio Central (Hradec Králové)

pá 21.12.2018 19:00 - 20:30
so 22.12.2018 19:00 - 20:30
čt 27.12.2018 19:00 - 20:30

Naši furianti

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

út 25.12.2018 10:00
pá 28.12.2018 14:00

Oni a Silvio Loro

Bio Central (Hradec Králové)

čt 27.12.2018 15:00
pá 28.12.2018 15:00

Workshop vánoční putování

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

pá 28.12.2018 21:00

Oldies hity

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

so 29.12.2018 19:00

Čas svařeného vína

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

ne 30.12.2018 18:00 - 19:30

Malý silvestr

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 31.12.2018 15:00 - 16:30

Silvestrovský koncert

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 1.1.2019 16:00

První den spolu - novoroční ohňostroj 2019

Velké náměstí (Hradec Králové)

čt 3.1.2019 10:00 - 11:30

Čtyřlístek

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

pá 4.1.2019 18:30 - 20:00

Příběh vody

Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)

so 5.1.2019 16:00

Mimoň

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

so 5.1.2019 17:30 - 19:00

Pygmalion

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

so 5.1.2019 18:00

Dynamická země

Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 6.1.2019 19:00 - 20:30

Gabriela Beňačková - legenda světové opery

Adalbertinum (Hradec Králové)

ne 6.1.2019 19:00 - 21:00

Noc v Benátkách /Z2/ abonentní řada zelená

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 8.1.2019 10:00

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Bio Central (Hradec Králové)

st 2.1.2019 18:30
so 5.1.2019 19:30
st 9.1.2019 18:30

Cesta za miliardou sluncí

Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 10.1.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert bílá řada /B4/ velký symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

pá 11.1.2019 9:00

Dny otevřených dveří na Univerzitě Hradec Králové

Univerzita Hradec Králové - Budova A (Hradec Králové)

pá 28.12.2018 19:00 - 21:30
pá 11.1.2019 10:00

Richard III.

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

pá 11.1.2019 19:00

Ples Taneční školy Bonstep

Kulturní dům Střelnice (Hradec Králové)

so 12.1.2019 9:00

Innogy Winter run

Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

so 12.1.2019 16:00

Podivuhodný cirkus doktora Tarzana

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

so 12.1.2019 18:45

Francesco Cilea - Adriana Lecouvreur

Bio Central (Hradec Králové)

so 12.1.2019 19:00 - 20:50

Mýcení

Klicperovo divadlo - Studio Beseda (Hradec Králové)

so 12.1.2019 20:00

Benefiční Křesťanský bál

Adalbertinum (Hradec Králové)

ne 13.1.2019 16:00 - 17:30

Boni Pueri - Novoroční koncert

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

po 14.1.2019 19:00 - 20:30

Doktor v nesnázích

Adalbertinum (Hradec Králové)

st 16.1.2019 19:00 - 21:00

Jo, není to jednoduché

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 17.1.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert žlutá řada /Ž2/ malý symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 17.1.2019 20:30

Hamlet - NT Live

Bio Central (Hradec Králové)

pá 18.1.2019 10:30

Sen noci svatojánské

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

út 15.1.2019 10:00
pá 18.1.2019 14:00

Po čem muži touží?

Bio Central (Hradec Králové)

pá 18.1.2019 20:00

Ventolin

Kraft (Hradec Králové)

so 19.1.2019 10:00 - 10:45

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Adalbertinum (Hradec Králové)

so 19.1.2019 19:00

Kočičí hra

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

so 19.1.2019 20:00

XIX. městský ples

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

so 19.1.2019 20:00

G ples

Kulturní dům Střelnice (Hradec Králové)

ne 20.1.2019 10:00 - 10:45

Bába Chřipka

Adalbertinum (Hradec Králové)

pá 4.1.2019 10:00
po 21.1.2019 10:00

Kytice

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

po 21.1.2019 18:00 - 20:00

Madagaskar - cestovatelská diashow Martina Loewa

Adalbertinum (Hradec Králové)

út 22.1.2019 19:00 - 20:30

Lenka Filipová a hosté

Adalbertinum (Hradec Králové)

út 22.1.2019 19:30 - 21:30

Prague cello quartet /M2/ abonentní řada modrá

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 19.1.2019 16:00
čt 24.1.2019 19:00

O bílé lani

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

út 22.1.2019 10:00
pá 25.1.2019 10:00

Ten, kdo tě miloval

Bio Central (Hradec Králové)

so 26.1.2019 10:00

Šípková Růženka

Adalbertinum (Hradec Králové)

so 26.1.2019 16:00

Makový mužíček

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

so 26.1.2019 19:00 - 21:00

Úča musí pryč!

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 27.1.2019 10:00 - 10:45

Mauglí

Adalbertinum (Hradec Králové)

ne 27.1.2019 19:00 - 20:30

Labutí jezero /Č2/ abonentní řada červená

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 7.1.2019 19:00
po 28.1.2019 10:00

Romeo a Julie

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

po 28.1.2019 19:00 - 21:00

Kdes to byl(a) v noci?

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 28.1.2019 19:00

Koule

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

st 16.1.2019 10:00 - 11:30
út 29.1.2019 10:00 - 11:30

Naši furianti

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

út 29.1.2019 19:00

Jedlíci čokolády

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

út 29.1.2019 19:00 - 20:15

Proton!!!

Klicperovo divadlo - Studio Beseda (Hradec Králové)

st 9.1.2019 14:30
st 23.1.2019 14:30
čt 31.1.2019 10:30

Radúz a Mahulena

Galerie U Klicperů (Hradec Králové)

čt 31.1.2019 19:00

Hradec Králové - Cestujte chytře, levně a často

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

čt 31.1.2019 19:00 - 20:30

Neřež

Labyrint Divadla Drak - labyrint loutek a divadelní laboratoř (Hradec Králové)

út 29.1.2019 10:00
pá 1.2.2019 14:00

Beautiful boy

Bio Central (Hradec Králové)

so 2.2.2019 18:45

Georges Bizet - Carmen

Bio Central (Hradec Králové)

so 2.2.2019 20:00

4. divadelní ples

Petrof Gallery (Hradec Králové)

po 4.2.2019 18:00 - 20:00

Petrohrad - skvost na řece Něvě

Adalbertinum (Hradec Králové)

čt 7.2.2019 18:00 - 20:00

Etiketa ve zkratce - Ladislav Špaček

Adalbertinum (Hradec Králové)

út 5.2.2019 10:00
pá 8.2.2019 14:00

Cena za štěstí

Bio Central (Hradec Králové)

so 9.2.2019 19:30 - 2:00

Společenský ples Jitro & Gentlemen Singers

Adalbertinum (Hradec Králové)

po 11.2.2019 19:00 - 21:00

Byt na inzerát

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 12.2.2019 18:00 - 20:00

Ekonomie sexu - Radim Uzel

Adalbertinum (Hradec Králové)

út 12.2.2019 19:00 - 20:30

Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou BoomBand Jiřího Dvořáka

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

st 13.2.2019 18:00

Minimalismus v cestování

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

st 13.2.2019 19:00 - 21:00

Rasputin

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 14.2.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert bílá řada /B5/ velký symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 12.2.2019 10:00
pá 15.2.2019 14:00

Svátky klidu a míru

Bio Central (Hradec Králové)

so 16.2.2019 19:00 - 21:00

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 16.2.2019 19:19 - 20:49

Ortel - Akustický koncert

Runway Club 96 (Hradec Králové)

ne 17.2.2019 20:00

The Dire straits experience

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

po 18.2.2019 18:00 - 20:00
po 18.2.2019 17:30 - 19:30
po 18.2.2019 20:30 - 22:30

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

Bio Central (Hradec Králové)

út 19.2.2019 20:15 - 23:00

Don Quijote - ROH Don Quixote

Bio Central (Hradec Králové)

st 20.2.2019 19:00

Marien - 15 let na scéně

Adalbertinum (Hradec Králové)

čt 21.2.2019 19:30 - 21:30

Stabat mater: J. J. Ryba, J. Vodák - Varhanní koncert

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 19.2.2019 10:00
pá 22.2.2019 14:00

Favoritka

Bio Central (Hradec Králové)

út 26.2.2019 10:00

Všichni to vědí

Bio Central (Hradec Králové)

út 26.2.2019 19:00 - 21:00

La Traviata /Č3/ abonentní řada červená

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

st 27.2.2019 19:00 - 20:30

Postel hospoda kostel

Adalbertinum (Hradec Králové)

čt 28.2.2019 19:00 - 21:30

Zvonokosy /Z3/ abonentní řada zelená

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 2.3.2019 18:45

Gaetano Donizetti - Dcera pluku

Bio Central (Hradec Králové)

st 6.3.2019 19:30 - 21:30

Zorro mstitel /M3/ abonentní řada modrá

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

pá 8.3.2019 19:00

48. Farmaceutický ples

Petrof Gallery (Hradec Králové)

so 9.3.2019 19:00

Rybářský ples

Kulturní dům Střelnice (Hradec Králové)

so 9.3.2019 19:30

VI. Reprezentační ples hotelu Nové Adalbertinum

Nové Adalbertinum (Hradec Králové)

po 11.3.2019 18:00 - 20:00

Japonsko - velká cesta snů

Adalbertinum (Hradec Králové)

po 11.3.2019 19:00 - 21:00

Chvála bláznovství

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 14.3.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert žlutá řada /Ž3/ malý symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 16.3.2019 19:00 - 21:00

Římské noci

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 17.3.2019 10:00

Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

čt 21.3.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert bílá řada /B6/ velký symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 25.3.2019 19:00

Caveman

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 26.3.2019 19:00

Po stopách muzikálů

Petrof Gallery (Hradec Králové)

čt 28.3.2019 20:00 - 21:30

Vladimír Mišík & Etc...

Adalbertinum (Hradec Králové)

so 30.3.2019 17:00 - 18:30

Pohádkový les /O2/ abonentní řada oranžová

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 30.3.2019 17:45

Richard Wagner - Valkýra Richard Wagner

Bio Central (Hradec Králové)

so 30.3.2019 19:30 - 21:00
út 2.4.2019 18:00 - 19:00

Jiří Kolbaba - Sedm divů Islandu

Adalbertinum (Hradec Králové)

čt 4.4.2019 18:00 - 20:00

Rande s gentlemanem - Jan Čenský

Adalbertinum (Hradec Králové)

čt 4.4.2019 19:00 - 20:30

Joshua Tree symphony /Č4/ abonentní řada červená

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 8.4.2019 19:00 - 21:00

Dva nahatý chlapi

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

po 8.4.2019 19:00 - 20:30

Čarodějky v kuchyni

Adalbertinum (Hradec Králové)

st 10.4.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert bílá řada /B7/ velký symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 11.4.2019 19:00 - 21:00

Z postele do postele

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

st 17.4.2019 19:00 - 21:00

Ani spolu, ani bez sebe

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

st 24.4.2019 19:00 - 20:30

Ondřej Havelka & jeho Melody Makers Rapsodie v Modrém pokoji

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 28.4.2019 11:00

Restaurant day Hradec Králové Vol. VIII.

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

po 29.4.2019 19:00 - 21:00

Madamme de Paris

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 30.4.2019 16:00 - 19:00

Slet čarodějnic

Biřička (Hradec Králové)

st 1.5.2019 10:00

Ukliďme okolí rybníka Biřička

Biřička (Hradec Králové)

so 4.5.2019 10:00

Hradecké nábřeží gurmánů - Chuť jara

Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

so 4.5.2019 19:00 - 21:30

Holka nebo kluk /Z4/ abonentní řada zelená

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 5.5.2019 19:00 - 20:30

Carmen y Carmen

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

út 7.5.2019 19:30 - 21:30

Broadway lights /M4/ Muzikálové melodie v podání Yvetty Blanarovičové

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 11.5.2019 17:45

Francis Poulenc - Dialogy karmelitek

Bio Central (Hradec Králové)

ne 12.5.2019 19:00 - 21:00

Smím prosit?

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 16.5.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert bílá řada /B8/ velký symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

čt 16.5.2019 20:15 - 23:00
so 18.5.2019 19:19 - 20:49

Marien & Ladybirds (Berušky)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

čt 23.5.2019 19:30 - 21:30

Abonentní koncert žlutá řada /Ž4/ malý symfonický cyklus

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

pá 24.5.2019 - ne 26.5.2019

Hradecký Food Festival

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

so 25.5.2019 10:00

Art and Food festival Na jednom břehu

Orlické nábřeží (Hradec Králové)

so 25.5.2019 19:19

Rangers Míra Řihošek

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 1.6.2019 16:00 - 17:30

Děti v moři hudby /O3/ abonentní řada oranžová

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

ne 2.6.2019 19:00 - 21:00

Moje hra

Filharmonie Hradec Králové (Hradec Králové)

so 8.6.2019 19:19

Jakub Smolík s kapelou

Runway Club 96 (Hradec Králové)

út 11.6.2019 20:15

Romeo a Julie - ROH

Bio Central (Hradec Králové)

so 15.6.2019 19:19 - 20:49

Petr Spálený a Miluška Voborníková & Apollo Band

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 22.6.2019 19:19

Pozdní sběr & České srdce

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 29.6.2019 19:19 - 20:49

Ortel + host Vilem Čok se sk. ByPass

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 6.7.2019 19:19

Keks

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 20.7.2019 19:19

Robert Křesťan & Druhá tráva

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 27.7.2019 19:19

Lokálka

Runway Club 96 (Hradec Králové)

ne 2.6.2019 15:00 - 16:30
ne 18.8.2019 15:00 - 16:30

Eva a Vašek

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 31.8.2019 19:19

Progres II

Runway Club 96 (Hradec Králové)

so 14.9.2019 19:19 - 20:49

AC / CZ & Red hot Chillies

Runway Club 96 (Hradec Králové)

út 24.9.2019 19:00
út 12.11.2019 19:00
so 16.3.2019 6:08 - 7:09
so 15.6.2019 4:46 - 5:46
so 21.9.2019 6:41 - 7:40
so 14.12.2019 7:48 - 8:47

Svítání na Bílé věži 2019

Bílá věž (Hradec Králové)


Akce

12:15 dnes...

Galerie moderního umění (Hradec Králové)

pá 19.10.2018 - ne 27.1.2019

Čest práci, paní učitelko

Galerie moderního umění (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 - ne 27.1.2019

Bílé vánoce Lucie Bílé II.

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 19:00 - 22:00

David Koller - Acoustic Tour 2018

Kulturní dům Střelnice (Hradec Králové)

pá 14.12.2018 19:00

4Tet

Kongresové centrum Aldis (Hradec Králové)

ne 16.12.2018 19:00


Tip na výlet

Galerie moderního umění

Galerie moderního umění

Na vstupním průčelí jsou umístěny bronzové plastiky Ladislava Šalouna, alegorie Obchodu a Úrody. V interiérech...